Ergene Mahallesi 550 Sokak No:70/A Bornova / İzmir
0507 095 82 27
firatcantekin@gmail.com

Dershanemiz

İzmir'de Sanatın Kalbi

Sanatseverlere İzmir Bornova’da bugüne kadar hizmet vermiş müzik kursumuz ülkemizde müzik kursu arayanların beklentilerini karşılamak için gerek online ders gerekse bire bir özel ders şeklinde hizmet  vermektedir.T.C MEB Özel Fırat Cantekin Müzik Kursu profesyonel ve uzman eğitim kadrosu ile müzik eğitimini sevdirerek eğlenceli ve samimi bir şekilde eğitimlerini sürdürmektedir.

Sizide aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Her  Keseye Uygun Kurslar

Müzik Kursumuzun fiyatları kurumumuza katılmak isteyenlerin bütçelerini zorlamayacak şekilde belirlenmektedir.

Etüd İmkanı

Ders saatleriniz dışında egzersiz ya da çalışma yapmak isteyen öğr

encilerimize ücretsiz etüd imkanı sunulmaktadır.

Uzman Kadromuz

Herbiri alanında oldukça ustalaşmış.Pedogoji sahibi her yaş grubu ve kitleye hitab edebilen güleryüzlü eğitimci kadromuz.

Wi-Fi

Beklerken sıkılmamanız adına işlerinizi halletmeniz sosyal medya hesaplarınızla ücretsiz ilgilenmeniz için en güzel ortam.

Fotokopi

Bilgi paylaştıkça değerlenir.Elimizdeki kaynaklardan ücretsiz bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Bekleme Alanı

Bekleme alanımızda beklerken müzik dinleyebilir,sürekli yayınlardan faydalanabilir ya da self servis limitsiz çay kahvemizden içebilirsiniz.

Ulaşım Kolaylığı

Müzik kursumuz İzmir’in en merkezi ilçesi Bornova’da olup otobüs metro ve dolmuşla İzmir’in heryerinden ulaşımı kolay ve mümkündür.

Sosyal Aktiviteler

Müzik kursumuzda ders dışında kamping, dağ yürüyüşü, film geceleri, mangal günleri, oyun turnuvaları ve konser etkinlikleri ve dahası.Kesinlikle keyif alabileceğiniz bir ortam.