Ergene Mahallesi 550 Sokak No:70/A Bornova / İzmir
0507 095 82 27
firatcantekin@gmail.com

Hangi Keman Markasını Tercih Etmeliyim?

İzmir'de Sanatın Kalbi

Hangi Keman Markasını Tercih Etmeliyim?

Hangi Keman Markasını Tercih Etsem?

Fırat Cantekin Müzik Kursu olarak keman çalmak isteyen herkesin aklına gelen bu soruyu yanıtlayacağız. Tercihler keman çalacak kişinin beklentilerine göre değişecek olsa da yazımızın sonunda bu soruya bir cevap bulmuş olacaksınız.

Kemanın markası her üründe olduğu gibi bize kemanın kalitesi hakkında ilk bilgiyi ve öngörüyü veren şeydir. Hiç kimse bir şey satın alırken daha önce piyasa adı hiç duyulmamış bir ürünü gönül rahatlığıyla alamaz. Sattıkları keman fiyatları uygun olabilir, bu da size cazip gelebilir, fakat daha sonra hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Bu yüzden bizim tavsiyemiz piyasada kendine yer edinmiş, yıllardır bu işi yapan profesyonel markaları tercih edip gönül rahatlığıyla kendinize bir keman satın almakBizler de bu yazımızda sizler için bu profesyonel keman markaları hakkında bilgiler vereceğiz.

Profesyonel ve kaliteli bir marka tercih etmek size her yönden avantaj sağlayacaktır. Öncelikle uzun ömürlü bir keman almış olduğunuzu bilirsiniz ve sürekli yeni bir keman satın almak zorunda kalmazsınız. Diğer bir avantaj ise kemanınızla ilgili bir sıkıntı yaşadığınızda satın aldığınız marka size yardımcı olup sorununuzu çözebilir.

Peki Hangi Keman Markasını Alalım?

Keman piyasasında yüzlerce farklı keman markası bulunmaktadır ve bu da elbette keman satın almak isteyen kişinin kafasını karıştırmaktadır. Fakat yazımızı okuduktan sonra kafa karışıklığınızın son bulacağından eminiz! Size önereceğimiz keman markaları yıllardır piyasada bulunan ve kalitesini kanıtlamış, profesyonel müzisyenler tarafından kullanılan kaliteli markalardır. Aynı zamanda bu keman markalarının piyasada çok kolay bir şekilde bulunabilmesi de yine çoğu müzisyen tarafından tercih edilme sebeplerinden biridir. Bu markalar sırasıyla:

  • Ashton
  • Mavis
  • Otto Jos.Klier
  • River Tone
  • Rösler
  • Stentor
  • Strunal
  • Yamaha
  • Stromberg
  • Karin

Bu markalar müzisyenlerin en çok tercih ettiği 10 keman markasıdır. İnternette yapacağınız kısa bir araştırma ile bu 10 keman markasından hangisi size en uygun kolayca karar verebilirsiniz. Keman fiyatları ve performansları markadan markaya değişiklik gösterdiği için kendi bütçenize ve kemandan beklentinize göre bir keman markası seçebilirsiniz. Hatta biraz detaylı bir araştırma ile tercih ettiğiniz markanın hangi modelini alacağınıza bile karar verebilir ve bir an önce istediğiniz kemanı alabilirsiniz. Dinlemekten keyif aldığınız ve beğendiğiniz kemanistler hangi marka ve model keman kullanıyor diye bakmak da size büyük fayda sağlayacaktır.

Bu yazımızda keman çalmak isteyenlere tavsiyeler verdik. Yazımızın sonunda umuyoruz ki satın almak istediğiniz keman markasına karar vermişsiniz.

Eğer aklınıza takılan bir soru varsa ya da kendinize profesyonel bir keman kursu arıyorsanız  bizlerle iletişime geçebilir, ücretsiz deneme derslerimize katılabilirsiniz.

Keman kursu eğitimlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak istiyorsanız ” Keman Kursu İzmir ” Sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Tags: , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir