Ergene Mahallesi 550 Sokak No:70/A Bornova / İzmir
0507 095 82 27
firatcantekin@gmail.com

Online Müzik Kursu ile Enstrüman Öğrenmeye Devam Et!

İzmir'de Sanatın Kalbi

Online Müzik Kursu ile Enstrüman Öğrenmeye Devam Et!

Online müzik kursları haftada bir ya da iki kez görünntülü olarak canlı ders yapma fırsatını bizlere sunan önemli bir sistemdir. İnternet bağlantısı kullanarak uzaktan online enstrüman eğitimlerine ses ve görüntüyü de önemle dikkate alarak sürdürmekteyiz. Öğrencilerimizden eğitim teknikleri ve iletişim konusunda da oldukça iyi geri dönütler almaktayız.

Online Dersler Nasıl Oluyor?

İzmir müzik kursu olarak online eğitimlerde 3 platformdan yararlanmaktayız;

  • Skype
  • Zoom Meeting
  • Whatsapp
  • Zoom Meeting

Kullanış olarak oldukça iyi olan bu programda ders esnasında notaları kolayca ekran görüntüsü alarak öğrenci ile paylaşabiliyor ve dersi kaydedebiliyoruz. Kurulum sırasında dersi yeni açan öğretmenimiz meeting kodunu öğrenciye vererek öğrenci bu kodla derse katılım sağlayabiliyor. Ücretsiz sürümü ise 40dk ile sınırlı olup yayın kesilince yeniden sınıf açılması gerekir. Tek olumsuz yanı öğrencilerle sınıf açıp derse bağlanılacağı zaman biraz vakit almasıdır.

  • Skype

Görüntülü konuşma programlarından bir başkası da skype’dır. Zoom Meeting’e göre bağlantı kurmak ve ders yapmak daha pratik ve kolaydır. Bu sayede kısa sürede bağlantı kurup verimli bir ders yapmayı olanak sağlıyor. İzmir Müzik Kursu olarak skype ve whatsapp platformunu sıklıkla kullanıyoruz. Bu iki uygulama sayesinde dersler kaydedilip öğrencinin anlamadığı noktalarda yeniden izleyip uygulamasını sağlamasından dolayıdır.

  • Whatsapp

Bu uygulama oldukça pratik ve hızlı olup sizi 10 saniyede hemen derse bağlanmayı sağlar. Zaman kaydı açısından neredeyse hiç denecek düzeyde olmasından dolayı bizim tercihlerimizden biri olan bir uygulamadır.

Deneme Dersi Alınabilir mi?

Online deneme dersini, Web sitemizden ya da mevcut internet adresimizle beraber mail yada telefon yoluyla bizlerle iletişime geçip tercih ettiğiniz enstrüman ile ilgili deneme dersi alacağınızı talep ettikten sonra gerisini bize bırakın. Alanında donanımlı öğretmenlerimiz sayesinde sizlere online deneme derslerini görüntü ve ses kalitesini de dikkate alarak gerçekleştiriyoruz ve 15 dakika süren bu ders sonrasında belirlemek istediğiniz güne ve saate göre bir ders günü ve programı seçiyoruz ve kursa başlıyoruz.

Online Enstrüman Kurslarımız Hangileri?

Online derslerde nelere dikkat edip nasıl ders işleniyor tüm bunları tecrübe edindik ve sizlere de en doğru şekilde sunmaya devam etmekteyiz. Vermiş olduğumuz enstrüman dersleri şu şekildedir;

Online Keman Kursu, Online Klarnet Kursu, Online Saksafon Kursu,  Online Yan Flüt Kursu, Online Piyano Kursu, Online Bağlama Kursu, Online Elektro-Bass-Akustik-Klasik Gitar Kursu, Ud Kursu, Bateri Kursu ve Şan Kursu eğitimlerimiz mevcuttur.  Eğitmenlerimizle beraber tüm gerekli ekipmanları kullanıp sizlere uzağı yakın etmeye ve hedeflediğiniz enstrümanı öğrenmenize yardımcı olmak için her zaman yanınızdayız.

Online Derslerin Avantajları

-Evinizde rahat bir şekilde ders yapma imkanı

-Tüm illerden ders alabilme imkanı

-Zamanınızı tasarruflu kullanma imkanı

-Milli Eğitime bağlı bir kurumdan ders alma imkanı

-Kendinize ait enstrüman yok ve bulunduğunuz şehirde mevcut değilse sizin bütçe ve imkanlarınıza göre enstrüman gönderimi sağlanması

-Notalar internetten değil de tamamen size özel programlarla önceden hazırlanıp sizlere kendi seviyenize göre ders içeriği hazırlanması

-Ders dışında verilen ödevlerinizi dinletme imkanı

-İstediğiniz zaman ve saatte ders alma imkanı sağlamaktadır.

İzmir Online Müzik Kursu olarak uzaktayken bile hedef ve hayallerinizin peşinden gitmenize ara vermeden derslere devam etmenize olanak sağlıyoruz. Bizimle hemen iletişime geçin ve ücretsiz online deneme derslerine katılıp daha fazla ertelemeden yerinizi şimdiden ayırın.

Tags: , ,