Ergene Mahallesi 550 Sokak No:70/A Bornova / İzmir
0507 095 82 27
firatcantekin@gmail.com

Bateriye Ses Verenler

İzmir'de Sanatın Kalbi

İzmir Bateri Kursu ile Uygun Fiyata Verimli Bateri Dersi Sizi Bekliyor!

bateri krusu izmir

Günlük hayatın stresini atıp hayatına eğlence ve ritim katmak isteyen herkesin ilk tercihi İzmir Bornova Bateri Kursu sizi ailesinin bir parçası olmaya davet ediyor! Siz de bu özgür ruhlu enstrüman bateriyi öğrenmek için hemen harekete geçin ve 0507 095 82 27 nolu numarayı arayarak ücretsiz deneme dersi randevusu alın. Sizlere sunduğumuz;

 • İzmir’de uygun fiyatlı ve eğlenceli bateri dersleri
 • En pratik ve verimli yoldan bateri öğrenmek
 • %100 bateri öğrenme garantisi
 • M.E.B onaylı sertifika

imkanları ile hayallerinizi süsleyen bu enstrümanı öğrenebileceksiniz. Bateri kursu yazımızı sonuna kadar okuduğunuzda bateri öğrenmek ve bateri dersi hakkında aklınıza takılan bütün soruların cevaplarını bulmuş olacaksınız.

Ayrıca bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek atölyemizde düzenlenen etkinlik ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Instagram | Facebook | WhatsApp

Bateri kursu yazımızda sizler için derlediğimiz konu başlıkları şu şekilde:

 • İzmir’de bateri dersi fiyatları ne kadar?
 • Herkes bateri çalabilir mi? Bateri çalmanın yaşı var mı?
 • Baterim olmadan kurs dışında nasıl çalışma yapabilirim?
 • Bateri öğrenmek zor mudur?
 • İzmir Bateri Kursu’na ulaşım kolay mı?
 • Bateri çalmayı ne kadar sürede öğrenirim?
 • Nota bilgim olmadan bateri öğrenebilir miyim?

İzmir Bateri Kurslarında Bateri Çalmanın Zevkine Varın!


izmir bornova bateri kursları

Neden Bateri Çalmalıyım?

Havalı görüntüsü ve tok sesiyle insanı kendine hayran bırakan, şarkıların vazgeçilmez ritmi olan, insanın bütün stresini atmasını sağlayan bu güzel enstrümanı öğrenmek için daha fazla beklemeyin! Kendinize bir iyilik yapın ve ruhun gıdası olan müziği hayatınızın bir parçası haline getirerek bateri öğrenin.

İzmir Bornova Bateri Kursu’nda hobi amaçlı bateri dersi alan öğrenci ya da iş sahibi çoğu kişinin asıl amacı günlük hayatın stresini atıp kendilerine eğlenebilecekleri bir alan yaratmak oluyor. Bizler de öğrencilerimizin bu isteğini karşılayarak, bateri dersinden mutlu ve streslerini atmış bir şekilde ayrılmalarını sağlıyoruz.

İzmir Bateri Dersi Programı

Bateri derslerimiz alanında uzman, konservatuar mezunu eğitmenler tarafından profesyonel şekilde verilmektedir. Temel bateri eğitimi aldıktan sonra eğitmenimiz sizin yeteneğinizin ve ilginizin olduğu tarzda ilerleyebileceğiniz bir yol çizecektir. Amacımız sizin eğlenirken aynı zamanda teorik ve pratik bateri bilgisini en iyi şekilde alabilmenizdir.


izmir bateri kursları

Bateri Kursu Gün ve Saatleri

Bateri derslerimizin gün ve saatleri ders alan kişinin uygun olduğu zamanlara göre ayarlanır. Okul ya da iş saatleriniz nedeniyle bateri dersi alamam diye dert etmenize gerek yok. Haftanın 7 günü açık olan sanat atölyemizde aldığınız derslerin gün ve saatleri kişiye özel olarak ayarlanmaktadır.

İzmir Bornova Bateri Kursu Etkinlikleri

Hem sosyalleşip hem bateri öğrenmek ister misiniz? Sanat atölyemizde yan flüt, keman, çello, gitar, klarnet, bağlama, piyano, saksafon gibi diğer enstrüman eğitimlerini alan öğrencilerimizle grup çalışmaları yapabilir hatta müzik grubu bile kurabilirsiniz! Ayrıca atölyemizce düzenlenen yıl içi ve yıl sonu konser etkinliklerinde yer alarak sahneye çıkma deneyimi yaşayabilirsiniz.

 

 


Bateri Kursu İzmir Hakkında Sık Sorulan Sorular

-İzmir’de bateri dersi fiyatları ne kadar?

Bateri dersi fiyatları hakkında detaylı bilgi edinmek ve ücretsiz denem dersi randevusu almak için 0507 095 82 27 nolu numaran bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

-Baterim olmadan bateri kursuna gidebilir miyim? Evde nasıl bateri çalışabilirim?

Elbette bateri sahibi olmadan bateri kursuna gidebilirsiniz. Bateri fiyatları yüksek olması ya da yüksek sesi sebebiyle bateri satın almak sizin için zor olabilir. Bu sebeple bateri dersleriniz dışında bateri çalışmaları yapmak için atölyemizdeki bateriyi kullanabilirsiniz.

Bunun dışında eğer evde de bateri çalışmak istiyorsanız bateriye göre biraz daha uygun fiyatlı ve daha az ses yapan bateri padleri satın alabilir ve evde bateri çalışmaları yapabilirsiniz.

 

-Ne kadar sürede bateri öğrenebilirim?

Bateri öğrenme süresi elbette kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Siz enstrümanınıza ne kadar emek harcarsanız öğrenme süreniz de o kadar kısalır. Fakat ortalama bir süre vermek gerekirse yaklaşık 3 ay sonunda bateriyle şarkı çalma seviyesine gelebilirsiniz.

 

-Bateri çalmanın yaşı var mı? Herkes bateri çalabilir mi?

Yaşım geçti ben artık bateri öğrenemem diye düşünüp kendinizi bu zevkten mahrum bırakmayın! İsteyen herkes istediği yaşta bateri çalabilir. Sanat atölyemizde her yaştan öğrenciye sahibiz ve hepsi de çok başarılı.

-Nota bilgim olmadan bateri öğrenebilir miyim?

Nota bilginiz olmadan bateri öğrenebilirsiniz fakat ilerleyen aşamalarda bateri ile şarkı çalmak için nota bilgisine ihtiyaç duyarsınız. Nota bilmiyorum ne yapacağım diye endişe etmenize gerek yok. Eğitmenimiz size bateri bilgisinin yanında temel nota bilgisi de vereceği için bateri öğrendikten sonra dilediğiniz parçayı çalabileceksiniz.


 


izmir bornova bateri kursları

-İzmir Bornova Bateri Kursu’na ulaşım kolay mı?

Bateri Kursu Alsancak, Bateri Kursu Karşıyaka, Bateri Kursu Buca gibi aramalar sonucu bize ulaştıysanız mesafeyi dert etmenize gerek yok. Sanat atölyemizin merkezi konumu sayesinde Gaziemir, Hatay, Narlıdere, Güzelbahçe, Buca, Karşıyaka, Alsancak gibi İzmir’in her yerinden öğrenciye sahibiz. Siz de ister özel aracınızla ister otobüs metro gibi toplu taşıma araçlarıyla atölyemize kolayca ulaşabilirsiniz.

 

-Bateri öğrenmek zor mudur?

Bateri öğrenmenin zorluğu size bağlıdır. Siz bateri derslerinize ne kadar düzenli devam edip ne kadar çok ders dışı bateri çalışmaları yaparsanız bateri öğrenmek sizin için o kadar kolay bir iş haline gelecektir. Enstrümanınıza disiplinli ve istekli bir şekilde emek verdiğiniz takdirde kolayca bateri öğrenebilirsiniz.

 


-Bateri kursuna kayıt dönemi var mı?

Hiçbir kursumuz için hayıt dönemi bulunmamaktadır. Dilediğiniz zaman gelip kayıt yaptırabilirsiniz.

 

-Bateri dersleri grup şeklinde mi yapılıyor?

Aldığınız eğitimden maksimum verimi alabilmeniz için bateri derslerimizi birebir özel ders şeklinde veriyoruz.

 

Bu havalı ve özgür ruhlu müzik aletini öğrenmek ve günlük hayatın stresini bateri çalarak geride bırakmak için siz de Bateri Kursu İzmir ailemizin bir parçası olun! 0507 095 82 27 nolu numaradan bize ulaşarak ücretsiz deneme dersi randevusu alıp bateri denemesi yapabilirsiniz