Ergene Mahallesi 550 Sokak No:70/A Bornova / İzmir
0507 095 82 27
firatcantekin@gmail.com

Gitar Kursu

İzmir'de Sanatın Kalbi

Gitar Kursu | İzmir içerisinde En uygun Fiyatlı Gitar Kursu

gitar kursu izmir

Gitar çalmaya başlamada en önemli adım kendinize uygun bir gitar kursu bulmaktır. İzmir gitar kursları arasında alanında uzman eğitmenler sayesinde hep zirvede T.C MEB ÖZEL FIRAT CANTEKİN MÜZİK KURSU sizlere en uygun fiyata üstün kalitede bir gitar kursu vaat etmektedir. Kursumuz ile en kısa sürede, uygun fiyata, eğlenceli derslerle kolay bir biçimde gitar çalmayı öğreneceksiniz.

Fırat Cantekin Müzik Kursu, gerek güler yüzlü ve alanında uzman eğitmenleri, gerek uygun fiyatları ile İzmir Bornova’da gitar kursu arayan herkesin ilk tercihi olmaya devam ediyor!

GİTAR KURSU İZMİR BORNOVA: FIRAT CANTEKİN MÜZİK KURSU SİZLERE NELER VAADEDİYOR?

 • Kişiye özel program
 • İzmir Bornova gitar kursları arasında en uygun fiyatlı gitar kursu
 • Güler yüzlü ve alanında uzman eğitmen kadrosu
 • Bol etkinlik
 • Yıl sonu konserleri
 • Her bütçeye uygun bireysel ve sınıf dersleri
 • İzmir’de gitar kursuna başlamadan önce yeteneğinizi keşfetmek adına ücretsiz gitar deneme dersleri
 • %100 öğrenme garantisi

Eğlenerek öğrenmek isteyen, alacağım eğitim sıkıcı olmasın diyen herkesi T.C MEB Özel Fırat Cantekin gitar kurslarına bekliyoruz!

İZMİR’DE UYGUN FİYATLI GİTAR KURSU ARAYANLARIN ORTAK TERCİHİ FIRAT CANTEKİN MÜZİK KURSU


İzmir’de uygun fiyatlı gitar kursu arayan pek çok öğrencinin ortak durağı olan Özel Fırat Cantekin Müzik Kursu size bütçenize uygun avantajlar sunmaktadır. İzmir’de gitar kursu fiyatları konusunu merak edenler sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilir, sorularını bizlere iletebilirler. Gitar Kursu İzmir denilince akla gelmesi gereken ilk kurum biziz!

 

Gitar kursu Bornava olarak kaliteli eğitmenlerimizle birlikte sizlere üstün kalitede eğitim vaat ediyoruz. Bornova’da gitar kursu arayan öğrencilerin ortak durağı olan ve MEB onaylı eğitim veren kurumumuzda, eğitimli hocalarımız eşliğinde isterseniz teke tek isterseniz de grup olarak eğitim vermektedir.

 

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı olan kurumumuzda siz veya çocuğunuz her zaman bir adım önde olacaktır! Uygun Fiyatlı gitar kursu olarak sizlerin tek yapmanız gereken kurumumuza gelerek derslere başlamaktır. Gerisini usta eğitmenlerimize bırakın.

 

 


Hangi müzik türü ile uğraşırsanız uğraşın İzmir temel gitar kursu olarak sizlere temel eğitimleri kazandırmak bizim görevimizdir. Gitar kursu İzmir’de bizden sorulur! Özellikle Bornova’da gitar kursu arayan öğrencilerin ilk durağı olan kurumumuz sizlere üstün kalitede hizmet vermekle birlikte uygun fiyatlı gitar kursu İzmir olarak bütçenizi de korumaktayız.

Kısa Sürede Öğrenme Garantisi


bornova gitar kursu

Eğer zamanınız kısıtlı ise İzmir hızlı gitar dersleri almak isteyebilirsiniz. Kurumumuz sizlere hızlı gitar kursları olanağı sağlayarak kısa zaman içerisinde sizlere gitar çalma alışkanlığı kazandırmayı hedeflemektedir.

 

Gitar çalmak sanıldığı kadar zor değildir ve illa ki klasik gitar ile gitar kursuna başlamanıza gerek yoktur. Klasik gitar öğrenmeden elektro gitar öğrenir mi gibi bir soru asla kafanıza takılmamalıdır. Siz çalmak istediğiniz gitar türünü belirleyin, gerisini bize bırakın!

 

Kısa sürede gitar öğrenmek herkesin hayalidir. Bu hayali, İzmir gitar kurslarında oldukça kısa sürede hem de kişiyi sıkmayan, eğlenceli dersler ile gerçekleştireceksiniz!

Temel gitar eğitiminizi tamamladıktan sonra tekniğinizi sizin sevdiğiniz parçalar üzerinden geliştirerek hem size bol şarkılı repertuar, hem de profesyonel bir gitarist hakimiyetinde olacak şekilde geliştiriyoruz!

 


Gitar Çalmayı Öğrenmek İçin Ne Yapmak Gerkiyor?


gitar çalmak zor mu

Gitar çalmayı öğrenmek için ne yapmalıyım sorusunu elbette ki pek çok öğrencimiz sormaktadır. Bu sorunun ilk cevabı uygun bir gitar kursu bulmaktır. Ancak bu da yeterli değildir. Kişinin kendisini geliştirmesi çok ama çok önemli bir unsurdur. Sık Sık parmak alıştırmaları yapmak sizin hızlı yol kat etmenizi sağlayacaktır.

 

Youtube gitar dersleri üzerinden gitar eğitiminizi tamamlayabilirsiniz ancak bu yeterli olmayacaktır. Karşınızda alanında uzman bir eğitmen olmadığı ve aklınızdaki soruları sormadığınız sürece eğitiminiz hiç bir zaman tamamlanamaz veya tekniğiniz yanlış oturacağı için ilerleyen süreçte bunun sıkıntısını yaşamanız yüksek ihtimaldir.

O yüzden kendi içinize sinen bir gitar kursu bulmalı ve eğitiminize bu şekilde devam etmelisiniz.

 

 

 

 


İşte tam burada Özel Fırat Cantekin İzmir gitar kursu sizler için devreye giriyor! Uygun fiyat, eğlenceli eğitim ve öğrenme garantisi ile hayalini kurduğunuz bu enstrümanı kısa sürede çalacağınızı garanti ediyoruz!

Gitar Kursu Bireysel Ders Mi, Grup Dersi Mi ?


izmir bornova gitar kursu

İzmir özel gitar kursu arıyorsanız tam olarak doğru noktadasınız.Her bütçeye uygun gitar kursu veren kurumumuzda ister bireysel ister grup dersi seçeneklerinden faydalanabilirsiniz! İzmir Özel Gitar kursu fiyalarını merak ediyorsanız iletişim bölümünden bize ulaşabilir ya da yerimizde bizi ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz. Sizi ağırlamaktan mutluluk duyarız.

 

 

Öğrencilerimizin sıklıkla sorduğu aşağıdaki sorulara da cevap bulabilirsiniz;

 • 45 yaşında gitar kursuna başlanır mı?
 • Klasik gitar çalmadan elektro gitar öğrenilir mi?
 • İzmir’de gitar kursları ne kadar?
 • İzmir’de çocuklar için gitar dersleri var mı?
  Bu sorular ve çok daha fazlasını bize iletebilir, sorularınıza yanıt alabilirsiniz.

Gitar Çalmak Kolay mı?


izmir bornovada gitar kursu

Uygun fiyatlı İzmir gitar kursu ile ne zor ki? Eğitmenlerimiz size doğru yönlendirerek pek çok hatalı alışkanlığı edinmenizi engelleyerek sizin hızlı yol almanızı sağlayacaktır. Gitar çalmada en önemli unsur Pratik yapmaktır. Alınan dersleri tekrar etmek bunların yanında da çeşitli parmak egzersizleri yapmak gelişiminizi hızlandıracaktır.

Bornova İzmir Gitar Kursları olarak sizlere bu yolculuğunuzda destek olmaktan mutluluk duyar, eğitmenlerimizin sizleri doğru yönlendireceğinden de emin olmanızı isteriz.
İzmir’de en iyi gitar kursu T.C MEB ÖZEL FIRAT CANTEKİN MÜZİK KURSU olarak sizlere öğrenme garantili gitar kursu vaat ediyoruz. Bunun da yanında İzmir’de en uygun fiyatlı gitar kursu olarak sizlere kısa sürede öğrenmenizi sağlayacak kişiye özel ders programları hazırlıyoruz.

Gitar öğrenmek istiyorum diyorsanız hemen iletişim bölümünde yer alan telefonlarımızı arayıp bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

 


İzmir’de müzik grubu bulmak isteyen öğrencilere de yardımcı olmakta bu konuda sosyalleşmenizi sağlamaktayız.

İzmir Bornova Gitar Kursu başlıklı yazımızda aşağıdaki sorulara cevap bulabileceksiniz.

 • Gitar çalmak zor mudur? Gitar çalmak ne kadar sürede öğrenilir?
 • Gitar kursu fiyatları ne kadar?
 • Gitar Fiyatları Ne Kadar?

Gitar Kursuyla İlgili En Çok Merak Edilenler


gitar kursu hakkında sık sorulanlar

Bir işe başlamadan önce aklımıza pek çok soru gelir. Gitar çalma kararı vermis insanlarda da gitar çalmayla ilgili türlü sorular oluşmakta, bu sorulara cevap aramaktadır.

 

Bizler akla gelen genel sorulara cevap vermekte aklınıza takılan konuları genel olarak aydınlatmayı hedeflemekteyiz. Öncelikli olarak Gitar kursu İzmir’e başlamadan önce akıllara en çok hangi konular takılıyor onları inceleyelim.

 • Gitar çalmayı öğrenmek doğuştan bir yetenek gerektirir mi?
 •  Her arzu eden, düzenli çalışarak iyi gitar çalmayı öğrenebilir mi?
 •  Gitarda ne kadar zamanda sevdiğim şarkıları çalabilecek düzeye gelebilirim?
 •  Gitar dersi almaya başlamadan önce bilgi sahibi olmak gerekiyor mu
 •  Henüz gitar satın almadım, gitar almadan gitar kursuna yazılabilir miyim?
 •  Gitar çalmak zor mu?
 •  Gitar çalmak çok mu geç? 
 •  Gitar fiyatları ne civarda, bana en uygun, bütçeme en uygun ucuz gitar fiyatı ne?
 •  Gitar dersinin ücreti ne kadar?
 •  Elektro gitar çalmadan önce elektro gitar öğrenmem şart mı?
 •  İlk önce “Akdeniz Akşamları” çalmak mı öğretiliyor?
 •  Gitar kursunuz kaça kadar açık? Kişiye özel ders saatleri oluşturuluyor mu?
 •  Gitar çalma yeteneğimin olup olmadığını nasıl anlayabilirim?
 •  Nasıl bir gitar almalıyım? Alacağım gitarımın özellikleri ne olmalı?
 •  Nota bilmeden gitar dersi alınır mı?

Yukarıdaki sorular genel olarak gitar çalmaya başlayan ya da başlayacak olan pek çok kişinin akıllarına takılan konulardır. Bu sorulara benzeyen başka sorular da kişilerin akıllarına takılmaktadır. Öncelikli olarak bilinmesi gerekir ki olmayacak hiçbir şey yoktur! Sizin isteğiniz olduğu sürece gitar çalmak için önünüzde başka hiç bir engel olamaz!


İzmir Bornova Gitar Fiyatları Ne kadar?


izmir gitar kursu fiyatları

Gitar fiyatları oldukça geniş bir yelpazede yer alır. Konu ile ilgili bilmeniz gereken yegane şey her bütçeye uygun bir gitarın mutlaka bulunacağıdır. Sizin karar vermeniz gereken ne çeşit müzik yapacağınızdır. Gitarınızı mutlaka buna göre seçmelisiniz. Yeni gitara başlayanların en çok yanıldıkları konu elektro gitara başlamadan önce klasik gitar alınması gerektiğidir. Bu çok büyük bir yanılgıdır. Öğrenciler hangi alanda gitar çalmak istiyorsa ona yönelik gitar alınmalıdır.

Eğer çevrenizde gitardan anlayan birisi varsa mutlaka onunla gitar seçimine gitmelisiniz. Eğer gitar seçiminde dikkat edilecek hususları bilmiyorsanız bizi arayarak iletişime geçebilirsiniz. İzmir Gitar kursu olarak size yardımcı olmakyan mutluluk duyarız.
Bornova İzmir Gitar kursu olarak 7 gün boyunca aralıksız hizmet vermekteyiz. Özel kurslarınızı talepleriniz doğrultusunda uygun saatlerde size vermekteyiz. Grup derslerini ise grubun ortak talepleri doğrultusunda oluşturarak size en uygun gün ve saatlere almaktayız.

 

 

 

 


Gitar dersi programı sizin sevdiğiniz şarkılara göre oluşturulmaktadır. İzmir Özel Gitar Dersi almak isterseniz sizin için uygun eğitmenlerimiz bulunmaktadır.
Size bol Pratik sağlamanın yanı sıra yıl içerisinde ya da yıl sonunda düzenleyeceğimiz konserlerimize katılabilir hünerlerinizi sergileyebilirsiniz.

İzmir’in en çok tercih edilen gitar kursu ÖZEL FIRAT CANTEKİN MÜZİK KURSU size daima kaliteyi en uygun fiyata sunmaktadır. Dilerseniz özel gitar dersi, dilerseniz grup eğitimi ile ihtiyacınız olan gitar eğitimini size sunmakta ve sizlere özel ders programları ile gelişiminize katkıda bulunmaktadır.
Kursumuza gelip giderken gitar taşımak zorunda değilsiniz! Atölyemizde bulunan gitarlarla gitar çalabilir, yük taşıma zorunluluğundan kurtulabilirsiniz.

Aklınıza takılan tüm sorular ve ücretsiz deneme dersi randevusu almak için aşağıdaki numaradan bizlere ulaşabilirsiniz!