Ergene Mahallesi 550 Sokak No:70/A Bornova / İzmir
0507 095 82 27
firatcantekin@gmail.com

Online Gitar Dersi

İzmir'de Sanatın Kalbi

Online Gitar Kursu denildiğinde hemen hemen tüm gitar türleri aklımıza gelebilir. Elektro, klasik, akustik gibi pek çok gitar seçeneği kullanılmaktadır. Tüm bu enstrümanlar aynı ailenin üyeleri olmalarına rağmen hepsi farklı müzik aletleridir. Her gitarın tekniği ve çalma şeklinin yanı sıra eğitimi de farklıdır. Online gitar eğitimi ile dilediğiniz gitarın eğitimini alabilmeniz için sizi bilgilendirmek istiyoruz.

keman kursu izmir

Online Gitar Kursu Nasıl Yapılmaktadır?

Tüm müzik kurslarımızda olduğu gibi gitar kursunda da çeşitli iletişim yazılımları sayesinde dersler yapılmaktadır. WhatsApp, Zoom, Skype, Teams gibi günümüzde sıklıkla kullanılan uygulamalar sayesinde dersler sınıf ortamı gibi yapılabilmektedir. Bu tarz eğitimler hem zamandan ve mekândan kazandırır hem de evinizin rahatlığında dersleri almanıza imkân sağlar. Online gitar kursu normal eğitime ile aynı seviye ve kalitede rahatlıkla verilebilmektedir.

Online Kurslar Verimli Oluyor Mu?

Online kurslar başlamadan önce mutlaka bağlantı denemesi yapılmalıdır ki dersler kesintisiz ilerlesin. Bu sayede yayın kalitesi ve bağlantının sağlıklı olup olmadığı kontrol edilir. Bizler sizler için en iyi online gitar eğitimi planlamasını yaparak en verimli dersleri almanızı sağlıyoruz. Eğitimler içinde akort

Hangi Gitar Eğitimleri Var?

Online gitar kursu içinde tüm gitar çeşitleri için ayrı eğitimler planlanabilmektedir. İstediğiniz gitar için eğitmenlerimiz size tüm tecrübelerini aktaracak ve kaliteli bir eğitim alacaksınız. Klasik, akustik, elektro ve bas gitar gibi gitar türleri için online kurslarımız mevcuttur. Bu sayede size hitap eden gitar eğitimini almanız mümkün. Eğitimlerimiz hem istediğiniz gitar türüne uygun, hem bütçenize uygun hem de sizler için en verimli zaman dilimlerinde planlanarak en iyi şekilde eğitimi alabileceğiniz şekilde ayarlanacaktır. Bu sayede tam anlamıyla bire bir eğitimden farksız bir eğitim almış olacaksınız.

Online Gitar Kursu Eğitimi Ücretleri Nedir?

Online gitar kursu için ödeyeceğiniz ücretin detaylarını kurumumuzdan öğrenebilirsiniz. Online eğitimler kesinlikle bire bir eğitimler ile aynı verimde ve kalitede gerçekleşmektedir.

Online Kurslar Nasıl Yapılıyor?

Online kursları yapabilmek için piyasada kullanılan uygulamaları kullanmaktayız. Teknolojinin imkânları sayesinde dersler zaman ve mekândan bağımsız bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. WhatsApp, Skype ve Zoom gibi popüler uygulamalar sayesinde derslerimizi rahatça yapabiliyoruz.

WhatsApp ile Online Gitar Kursu

WhatsApp tüm dünyada kullanılan, her telefonun temel uygulaması haline gelmiş, yaygın kullanımı ile iletişimin temeli olan bir uygulamadır. WhatsApp pratikliği, ücretsiz olması ve zaman sınırı olmaması ile eğitimlerde bizlerin yardımcısı oluyor. Görüntü kalitesi ile eğitimlerde yüksek oranda verim sağlamaktadır. Bu uygulama diğer uygulamalara göre daha kesintisi bir bağlantı sunuyor ve eğitimlere destek oluyor.

Skype ile Online Gitar Kursu

Skype uygulaması bilgisayarlarımızda online dersler için kullanılabilecek bir uygulamadır. Ücretsiz olması ve bilgisayar ekranı paylaşımı olması sayesinde konu anlatımları rahatlıkla yapılabilmekte ve notalar öğrencilere kolayca ulaştırılabilmektedir. Skype programı az önce belirttiğimiz üzere konu anlatımları döneminde bizlere yardımcı olacaktır.

Zoom ile Uzaktan Gitar Kursu

Zoom uygulaması son dönemlerde çokça kullanılan bir uygulamadır ve Skype gibi özellikle teorik konuların anlatılması sırasında bizlere yardımcı oluyor. Ancak gitar kursları toplu eğitimler olmadığı için Zoom uygulaması çok tercih edilmemektedir. Grup eğitimleri olursa Zoom uygulamasının Skype benzeri özelliklerinden yararlanarak dersler verimli bir şekilde tamamlanmaktadır.

Online Gitar Kursu ile Şarkı Çalabilir Miyim?

Gitar dersleri içinde sizlere aktarılan konuları ve teorik bilgileri sizlerin hızlı bir şekilde müzik yapmaya başlamanız için planlanmaktadır. Derslerin sonunda sizlere öğretilen konuları tekrar etmeniz ve ders sonrasında pratik yapmanız daha hızlı bir ilerleme kat etmenize yardımcı olacaktır. Ortalama2ay içinde artık belli bir aşama almanız mümkündür.