Ergene Mahallesi 550 Sokak No:70/A Bornova / İzmir
0507 095 82 27
firatcantekin@gmail.com

Online Yan Flüt Dersi

İzmir'de Sanatın Kalbi

Online Yan Flüt Kursu

Yan flüt sesi ve insanı duygulandıran tınısı ile oldukça güzel bir müzik aletidir. Bu yazımızda online yan flüt kursu ile ilgili bilgiler vereceğiz. Günümüzde online eğitim furyası oldukça yaygınlaşmıştır. Bunda hem son zamanlarda yaşanan pandemi süreçleri hem de gelişen teknolojinin payı vardır.

Online müzik eğitimi almak kafalarda soru işaretleri bırakabilir. Bunun sebebi alışılmış eğitim sisteminden farklı olarak teknolojik imkânların kullanılması ve daha serbest bir eğitim sistemi olması ile ilgilidir.

Üflemeli müzik aletlerinden klarnet, yan flüt ve saksafon gibi pek çok müzik aleti online kurslar sayesinde rahatlıkla öğrenilebilir. Sadece Türkiye’de değil diğer ülkelerde de ikamet edenler bu eğitimlerden yararlanabilir. Bu sayede zaman ve mekândan bağımsız olarak iyi bir müzik eğitimi alabilirsiniz.

Yan Flüt Çalmak Zor Mu?

Yan flüt de özellikle üflemeli müzik aleti çalmak isteyenlerin kafasının genelde hep takıldığı nefes yetmesi soru işareti ile gelir. Yan flüt kolaylıkla ses çıkarabileceğiniz bir enstrümandır. Dolayısı ile kolaylıkla öğrenebileceğiniz bir müzik aleti olduğunu söyleyebiliriz.

Online Yan Flüt Eğitimi

Online yan flüt eğitimi için kurslarımızda WhatsApp, Skype ve Zoom gibi yazılımları kullanıyoruz. Bu yazılımları kullanırken dersleri de sizlerle planlayarak en uygun zamanları ayarlıyoruz. Derslerimiz bire bir kalitesinde, önce bağlantı denemeleri yapılarak gerçekleştirilmektedir. Böylece online flüt eğitimi almak için artık kurumlara gitmenize gerek kalmamaktadır.

Derslerin ilerleyişi ve kafanızdaki diğer tüm sorular için bizlerle iletişime geçebilir, gereken tüm detayları alabilirsiniz. Nota öğrenmekten, bir müzik aleti çalmaktan korkmayın. Çünkü eğitimlerimizin kalitesi sayesinde sizler de müzik aleti çalmanın hazzına varabilirsiniz. Eğitimlerimiz süresince hem nota öğrenecek hem, flüt çalacak hem de solfej bilgisi edineceksiniz.

Kurs İçin Yan Flüt Almam Gerekiyor Mu?

Üflemeli enstrümanlar kişisel olmalıdır. Hem sağlık hem hijyen açısından bu tarz müzik aletlerinin kişiye özel olması elzemdir. Derslerinize başlamadan önce mutlaka bir yan flüt edinmeniz gerekmektedir. Yan flüt satın alma konusunda sizlere hem fiyat hem de kalite açısından en uygun biçimde yönlendirmenizi yapmaktayız. Bu sayede hem bütçenize uygun hem de kaliteli bir enstrüman edinmiş olacaksınız.

Online Yan Flüt Eğitimi Kursu Fiyatları Nedir?

Online yan flüt kursu fiyatları alacağınız ders sayısı, haftada dersin yapılacağı gün ve buna benzer bazı faktörlere göre özel olarak planlandığı için detaylı bilgi almalısınız. Bizlere iletişim yöntemlerimiz ile ulaşarak tüm soru işaretleriniz için detaylı bilgiler alabilir, kurs planınızı yapabilirsiniz.

Online Yan Flüt Dersi İçin Kullandığımız Programlar

Öncelikle yaygın olarak hemen hemen tüm telefonlarda bulunması sebebiyle Whatsapp ile online müzik eğitimi alabilirsiniz. WhatsApp hem kaliteli görüntü ve ses iletimi sayesinde dersleri kolayca yapma imkânı sunmaktadır. Ayrıca telefonunuzda bulunması sayesinde ek bir aplikasyon indirmenize gerek kalmıyor.

Online flüt eğitimi için kullandığımız bir diğer uygulama da Skype uygulamasıdır. Skype uygulaması özellikle teorik konuların işlemesinde ekran paylaşımı özelliği ile yardımcı oluyor. Bu sayede hem grup hem bireysel derslerde bu tarz konuları rahat ve pratik olarak işleme imkanı sunuyor. Skype yazılımı da hem telefonlarda hem de bilgisayarda kolayca kurulabilen ücretsiz bir uygulamadır.

Özellikle pandemi sürecinde öğrencilerin sıkça kullandığı Zoom uygulaması da online flüt eğitimi için kullanılan alternatif programlardandır. Yine Skype gibi Zoom uygulaması da grup derslerinde ekran paylaşımı yapılarak teorik konuların sizlere aktarılması kolayca gerçekleşmektedir. Hem telefonda hem de bilgisayarda rahatlıkla kullanılabilen bu uygulamayı edinerek derslere katılabilirsiniz.