Ergene Mahallesi 550 Sokak No:70/A Bornova / İzmir
0507 095 82 27
firatcantekin@gmail.com

UD KURSU

İzmir'de Sanatın Kalbi

Ud Kursu İzmir ile En Eğlenceli ve Pratik Yoldan Ud Öğrenin

İzmir Bornova Ud Kursu olarak sizlere en verimli eğlenceli yoldan ud öğretmek için ailemizin bir parçası olmaya davet ediyoruz! Sizlere sunduğumuz fırsatlarla ud çalmak artık sizin için bir hayal olarak kalmayacak. Sanat atölyemizde sizlere sunduğumuz fırsatlar şu şekilde:

  • Uygun fiyatlı ud kursu
  • Verimli ve eğlenceli ud dersi
  • Size özel ders programı
  • Kurs sonunda M.E.B onaylı sertifika

Bu imkanlardan yararlanmak ve en pratik yoldan ud öğrenmek için tek yapmanız gereken 0507 095 82 27 nolu numaradan bizlere ulaşıp ücretsiz deneme derslerimize katılmak. Yazımızı sonuna kadar okuduğunuz takdirde ud kursu hakkında bütün detayları öğrenmiş olacaksınız.



İzmir Ud Kursu Hakkında Sık Sorulan Sorular


ud kursu izmir bornova

-Ud kursu fiyatları ne kadar?

Ud kursu fiyatları hakkında detaylı bilgi ve ücretsiz deneme dersi randevusu almak için 0507 095 82 27 nolu numaradan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

-Ne kadar sürede ud çalmayı öğrenirim?

Öğrenme süresi elbette kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Eğer düzenli ve istekli şekilde ders dışında pratikler yapar, ud derslerine düzenli şekilde devam ederseniz, ortalama 3-4 dersten sonra basit parçaları ud ile çalabilmeye başlarsınız.

 

-Ud çalmayı biliyorum ama kendimi geliştirmek istiyorum, ud kursunun bana faydası olur mu?

Eğer halihazırda ud çalmayı biliyorsanız ama ilerletmek istiyorsanız elbette ud kursu sizin için çok faydalı olacaktır. Dilerseniz ud hakkında daha teknik bilgileri öğrenir, dilerseniz ud ile şarkı çalma pratikleri yaparsanız. Ücretsiz deneme dersimize katılarak seviyenizi ölçebilir ve ilerlemek istediğiniz yönü eğitmenimizle beraber planlayarak ud çalmanızı geliştirebilirsiniz.

 

-Nota bilgim olmadan ud öğrenebilir miyim?

Nota bilginiz olmadığı için ud öğrenemeyeceğinizi düşünüyorsanız endişe etmenize gerek yok. Ud dersleri esnasında sadece ud bilgisi değil temel nota bilgisi de öğreneceksiniz. Böylelikle ud çalmayı iyice öğrendiğinizde notalara bakarak kendi kendinize dilediğiniz parçayı çalabileceksiniz.

 

-Ud sahibi olmadan ud kursuna gidebilir miyim?

Udunuz yoksa başlangıç için atölyemizdeki udu kullanabilirsiniz. Fakat evde kendi kendinize pratik yapabilmek ve ilerleyen safhalarda başka ortamlarda ud çalmak için bir ud satın almak gerekir.

 

-Ud öğrenmek zor mudur? Herkes ud çalabilir mi?

Ud öğrenmenin zorluğu sizin uda verdiğiniz emeğe göre değişiklik gösterir. Eğer dersleri düzenli takip eder, ders dışında disiplinli ve istekli bir şekilde ud çalışmaları yaparsanız, ud öğrenmek sizin için basit bir iş haline gelecektir.

 

-Ud çalmamı kurs dışında nasıl geliştirebilirim?

Ud öğrenirken kendinizi geliştirmek için yapabileceğiniz en doğru şey mümkün olduğunca sık ud pratikleri yapmaktır. Bunun dışında Yorgo Bacanos, Musa Süreyya, İbrahim Ziya (Özbekkan) Beyler, Şerif Muhiddin Targan, Selânikli Ahmed gibi ud üstadlarını dinlemek de sizin gelişiminiz açısından fazlasıyla faydalı olacaktır. İzmir Bornova Ud Kursu olarak sizlere bu üstadların izinden ud öğrenme fırsatı sunuyoruz.

 

-İzmir Bornova Ud Kursu’na ulaşım kolay mı?

 


izmir ud kursları bornova

Ud kursu için mesafeyi dert etmenize hiç gerek yok. Sanat merkezimize Buca, Karşıyaka, Narlıdere, Alsancak, Gaziemir, Güzelbahçe, Göztepe gibi ilçelerden birçok öğrenci gelmektedir. Sanat merkezimizin merkezi konumu sayesinde otobüs metro gibi toplu taşıma araçlarıyla kolayca ulaşabilirsiniz.

 

-Ud kursu programları nasıl belirleniyor?

Ud derslerinin gün ve saatleri sizin uygun olduğunuz zamanlara göre ayarlanmaktadır. İş ya da okul saatlerinizi bahane ederek hayalinizdeki enstrümanı öğrenmeyi ertelemeyin! 0507 095 82 27 nolu numaradan bizimle iletişime geçin ve dilediğiniz şarkıyı udla çalmaya başlayın.

 

-Ud kursuna kayıt dönemi var mı?

Ud kurslarımız için herhangi bir kayıt dönemi bulunmamaktadır. Dilediğiniz zaman gelip kayıt yaptırabilirsiniz.

 

-Ud dersleri grup şeklinde mi yapılıyor?

Udu daha verimli şekilde öğrenebilmeniz ve eğitmenin bütün ilgisinin sizin üstünde olması için ud dersleri birebir özel ders şeklinde yapılmaktadır.

 

-Ud öğrenmenin yaşı var mıdır?

Yaşım geçti ud öğrenemem diye endişe etmeyin! Ud öğrenmenin herhangi bir üst yaş sınırı bulunmamaktadır, dileyen herkes ud öğrenip çalabilir. Sadece çocukların fiziksel olarak udu kavrayabilecek yaşa gelmiş olması gerekir.

 

Bu ahulu sesli enstrümana gönül vermiş ve onu en doğru şekilde öğrenmek isteyenleri Ud Kursu İzmir ailemizin bir parçası olup hem eğlenip hem ud öğrenmeye davet ediyoruz. Tek yapmanız gereken 0507 095 82 27 nolu numaradan bizlere ulaşıp ücretsiz deneme dersimize katılmak ve sonrasında bu güzel enstrümanı öğrenmek!