Ergene Mahallesi 550 Sokak No:70/A Bornova / İzmir
0507 095 82 27
firatcantekin@gmail.com

Yan Flüt Kursu Alacak Olanlara Önemli Tavsiyeler

İzmir'de Sanatın Kalbi

Yan Flüt Kursu Alacak Olanlara Önemli Tavsiyeler

Yan flüt çalması oldukça keyifli bir enstrüman olmasının yanı sıra oldukça disiplin ve çalışma isteyen bir enstrümandır. Eğer siz enstrümanın gerekliliklerini yerine getirirseniz o da size bu yolda elinden geldiğince yardımcı olacaktır!

Doğru üfleme ve tutuş pozisyonu edinmelisiniz

Duruş, tutuş ve üfleme pozisyonunun aşamalarını doğru şekilde geçmenizi öneririz. Bir nevi zorunluluk olarak görebilirsiniz. Bu temel konuları tam anlamıyla oturtmadan ilerlerseniz sonraki süreçlerde parça çalışmaları aşamasında daha zorlu süreç sizi bekliyor olacak. Tam anlamıyla her birini teknik olarak oturtursanız gelişim çok daha verimli ve hızlı olacaktır.

Yan flüt çalışmak için vakit ayırın

Evrende her şey ne kadar emek verirseniz size o kadar geri dönüt olarak gelmekte. Bu yüzden verdiğiniz emek ve karşılığı doğru orantıda olacaktır. Ne kadar hızlı ve sağlam ilerleme istiyorsanız yan flüt çalışmalarınızı da o kadar önem verip çalışmalar yapmalısınız. Bu sayede ne kadar ilerlediğinizi çevrenizdeki insanlar bile hayretle fark edecektir.

Nota bilmek oldukça önemli

İlk aşamalarda nota bilgisi çok işinize yaramasa da teknik ve temel konuları aştıktan sonra parça çalışmalarına geçtiğiniz zaman nota bilginiz olmazsa oldukça zorlanırsınız. Bu konuda yan flüt kursu izmir olarak eğitmenlerimizin sizlere sunduğu birkaç çalışma mevcuttur. Bizlere hemen ulaşın ve en sağlam ve temel eğitimleri ilk aşamada alarak hızla gelişim gösterin. Nota bilginizi ve okumanızı geliştirmek adına bona kitabı ya da bona kitabı pdf’i indirebilirsiniz. Bu sayede daha iyi bir ilerleme kat edebilirsiniz.

İsteğinize uygun bir yan flüt satın alın

Her ne kadar uygun fiyatlı bir çok yan flüt olsa da önemli olan sizin nasıl bir flüt istediğinizdir. Beklenti ve isteklerinizi karşılayamayacak bir flüt sizin işinize çok da yaramaz. Çünkü çaldığınız parçadan keyif alamayacaksınız bu durumda sizi olumsuz etkileyecek ve çalışma isteğinizi öldürecektir. Bundan dolayı seçeceğiniz flüt isteklerinize uygun olmalı ki sizi bu süreçte zor durumda bırakmasın. Yan flüt alımı konusunda yine eğitmenlerimiz sayesinde fikir edinebilir Yan Flüt Kursu Ve Yan Flüt Fiyatları ile ilgili nereden alacağınızı bizimle iletişime geçerek kolayca öğrenebilirsiniz.

Sizler için hazırladığımız bu yazıyı okuduğunuz için teşekkür eder başka sorularınız ve görüşleriniz varsa Yan Flüt Kursu İzmir web sitemizden ya da mail üzerinden bizlere iletebilirsiniz.

Tags: , ,